Dlaczego powinieneś wybrać any.cloud?

Wiemy, że w czasach rosnącej popularności i powszechności usług chmurowych wybranie właściwego dostawcy może być trudne. Jakie są najważniejsze kryteria, którymi powinieneś się kierować przy wyborze dostawcy, któremu powierzysz swoje dane? Naszym celem jest budowanie relacji opartych na współpracy i zaufaniu. Jesteśmy nastawieni na stały rozwój zarówno naszych kompetencji jak i jakości naszych usług.
Zalety any.cloud potwierdzają osiągnięcia. W ciągu ostatnich lat otrzymaliśmy wiele prestiżowych nagród potwierdzających nasze kompetencje w obszarze usług chmurowych. Ciężko pracowaliśmy, aby dotrzeć do miejsca, w którym jesteśmy teraz i chcemy osiągnąć jeszcze więcej dla Was – naszych klientów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Niezawodność i stabilność

Nasze usługi świadczymy od 1997 roku i w tym czasie zgromadziliśmy duże doświadczenie. Przez lata przeszliśmy długą drogę i jesteśmy gotowi, by iść naprzód. Koncentrujemy się na stabilności, niezawodności i długotrwałej współpracy.

Partnerstwo

Twój sukces i satysfakcja są dla nas ważne, ponieważ to one również nas rozwijają. Skupiamy się na komunikacji i dostarczamy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Pracujemy nad szybkim naprawieniem awarii i problemów, poprzez otwartą komunikację na temat tego, co działa, a co nie.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Bezpieczeństwo Twoich danych jest niezbędne, a my gwarantujemy to naszym bezpieczeństwem danych na poziomie 99,9% SLA (Service Level Agreement). Zapewniamy też zgodność z GDPR.

Transparentność

W przeciwieństwie do wielu firm zapewniamy, że nasi klienci są w pełni świadomi wszystkich związanych z tym kosztów. Obiecujemy, że poinformujemy Cię o kosztach na początku i będziesz na bieżąco informowany o ich zmianach. Współpraca z nami to brak ukrytych kosztów.

Elastyczność

Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy i każdy klient potrzebuje czegoś innego. Dlatego traktujemy każdego klienta indywidualnie, aby zaspokoić jego potrzeby. Powiesz nam, czego potrzebujesz, a my skonfigurujemy go zgodnie z Twoimi życzeniami i potrzebami.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Damy Ci więcej czasu na skupienie się na Twoich klientach, a nie na IT. Nasze działania opierają się na tym, aby pomóc Ci pracować prościej i bardziej wydajnie oraz aby Twoje dane były z nami bezpieczne.

Nagrody, tytuły i certyfikaty

Jakość znajduje odzwierciedlenie również w naszych certyfikatach. Dane twojej firmy są zaszyfrowane w naszym centrum danych InterXion w Danii, o wysokim stopniu zabezpieczeń, zgodnym z normą ISO 27001. Chronione 24 godziny na dobę, zabezpieczone przed zalaniem, kradzieżą, ogniem, atakami hakerskimi, itp. Twoje dane są bezpieczniejsze u nas niż u Ciebie. Podlegamy ścisłej kontroli i spełniamy wysokie wymogi bezpieczeństwa określone w normach ISAE 3402 i ISO 27002. Gwarantuje to Twojej firmie, że  dane są chronione zarówno od strony technicznej jak i prawnej.

Korzyści

Standardowe korzyści, które można uzyskać od dowolnego profesjonalnego dostawcy usług w chmurze to np. skalowalność, przewidywalność kosztów, łatwość wdrożenia. Oprócz tych oczywistych korzyści dajemy ważną rzecz, którą cenimy w prowadzeniu biznesu – partnerstwo. Tak jak Ty troszczysz się o swój biznes i dane, które go budują – tak samo ważne jest dla nas bezpieczeństwo Twojej firmy. Dlatego nasz zespół wsparcia zbudowany jest ze specjalistów, którzy znają najlepsze praktyki i mogą pomóc ci znaleźć odpowiednie rozwiązania w obszarach takich jak bezpieczeństwo IT, ciągłość biznesu, niezakłócona dostępność infrastruktury IT. Zbuduj swoje relacje z kimś, komu możesz zaufać, że może dostarczyć Tobie usługi IT w jakości, jakiej oczekujesz i potrzebujesz.

Jeśli powyższy opis jest adekwatny z tym jak wyobrażasz sobie swojego dostawcę usług chmurowych? Jeśli tak skontaktuj się z nami już teraz.

Jakość w any.cloud

We wszystkich aspektach działania naszej firmy ważna jest dla nas jakość. A kiedy myślimy o jakości, myślimy o naszych partnerach biznesowych. Dzięki ich pomocy codziennie się rozwijamy i stawiamy przed sobą coraz bardziej ambitne cele.
Dla any.cloud praca z najlepszymi oznacza wykorzystanie najwyższej klasy sprzętu, oprogramowania i najlepszych rozwiązań. Nie ma wątpliwości, że IBM i Veeam to właściwi partnerzy biznesowi dla nas i naszych klientów poszukujących najwyższej jakości usług. Nasze relacje z IBM i Veeam wzmacniają nas i otwierają drzwi do nowych informacji i ulepszonych rozwiązań, ponieważ dzielenie się wiedzą jest jednym z filarów naszej współpracy.
Z IBM i Veeam jako naszą inspiracją, wiemy że możemy się nieustannie rozwijać i dostarczać rozwiązania, które mają dla Was znaczenie.

Współpraca z IBM

Jako dostawcy wielochmury, oferujemy szeroki zakres usług – podobnie jak nasi partnerzy biznesowi. Nasza współpraca z IBM rozpoczęła się w 2013 roku. Od tego czasu podążając za ich innowacjami, znacząco rozwinęliśmy nasze usługi. Począwszy od wyposażenia naszego centrum danych w wysokiej klasy sprzęt, poprzez umożliwienie naszym klientom przechowywania swoich danych w centrach danych IBM na całym świecie, aż po uruchomienie usługi Cloud Object Storage z Watsonem. Wszystko to osiągnęliśmy dzięki współpracy z najbardziej stabilną, niezawodną i innowacyjną firmą jaką jest IBM.

Nasza intensywna i owocna współpraca została nagrodzona w 2017 roku tytułem “Cloud Partner of the Year“. Otrzymaliśmy ten tytuł za nasze innowacyjne osiągnięcia, szczególnie w zakresie korzystania z rozwiązań chmurowych i wdrażania usługi Watson. Jako partner biznesowy, IBM zapewnia stabilność i niezawodność oraz pozwala zachować nam otwarte umysły. Przy jednoczesnym wsparciu mamy możliwość i chęci nieustannie wyszukiwać i opracowywać nowe rozwiązania i usługi.

W 2019 roku zdobyliśmy kolejną nagrodę IBM. To właściwie ta sama nagroda, ale pod nową nazwą: “IBM Technology Service Provider of the Year“. Nagroda ta została nam przyznana, ponieważ opracowaliśmy jako pierwsi na świecie model as-a-Service usługi IBM Trusteer, który nazywamy ReTrust.

Partnerstwo z Veeam

Kolejnym wieloletnim partnerem any.cloud jest Veeam. W 2011 roku firma Veeam dała nam nową możliwość oferowania usług, takich jak Backup i Disaster Recovery. Po prawie 7 latach współpracy zdobyliśmy nie tylko status Gold Cloud Service Providera. Za nasze wyniki otrzymaliśmy również nagrodę Partner Awards w roku 2014 oraz najnowszy tytuł najlepszego dostawcy usług w chmurze “The Best Cloud Service Provider“.

Łącząc oprogramowanie Veeam z naszymi usługami, zapewniamy rozwiązanie, które pozwala naszym klientom prowadzić działalność bez przestojów. W ten sposób zdobyliśmy pięć gwiazdek od Veeam.