Veeam Cloud Connect to wbudowana funkcja oprogramowania Veeam. Służy przede wszystkim zwiększeniu bezpieczeństwa Twoich danych oraz zachowaniu ciągłości Twojego biznesu. Może się to odbywać poprzez poprzez stworzenie kopii zapasowej Twoich backupów, lub poprzez replikację Twoich maszyn wirtualnych do naszego centrum danych. Dzięki replikacji zyskujesz możliwość szybkiego przełączenia się na pracę na replikach w razie awarii i zminimalizowania czasu przestoju po awarii nawet do kilku minut.

Jak Veeam Cloud Connect pomaga zoptymalizować Twój biznes?

Z Veeam Cloud Connect od any.cloud powiększysz swoje lokalne środowisko IT dzięki naszej infrastrukturze wysokiej klasy, bez konieczności inwestowania w oprogramowanie lub drogi sprzęt. Zminimalizujesz ryzyko utraty danych, a przy tym nie będziesz musiał się martwić o utrzymanie infrastruktury – zajmie się tym zespół naszych specjalistów. Cloud Connect występuje w dwóch wariantach:
Usługa Veeam Cloud Connect Backup to szybki i pewny sposób na zabezpieczenie Twoich lokalnych danych w zewnętrznej, bezpiecznej lokalizacji. Spełnisz regułę bezpieczeństwa danych 3-2-1-0 i niezależnie od tego, co wydarzy się w infrastrukturze lokalnej – Twoje dane będą odseparowane i bezpieczne.
Poprzez usługę Veeam Cloud Connect Replication, czyli Disaster Recovery zapewnisz ciągłość funkcjonowania infrastruktury IT poprzez stworzenie swojego zapasowego centrum danych. W przypadku awarii lokalnej w Twojej firmie możesz jednym kliknięciem przełączyć się na pracę na replikach w chmurze i kontynuować działanie firmy bez przestojów. Bez rekonfiguracji sieci, bez pośpiechu, bez stresu i bez strat. Przeczytaj więcej o tym jak działa DRaaS.

Veeam Agent

Veeam Agent zapewnia Twojej firmie sprawne i proste rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych fizycznych punktów końcowych. Można je zintegrować z innymi produktami Veeam, dzięki czemu przywracanie jest łatwe, elastyczne i bezpieczne. Veeam Agent działa na systemach Windows i Linux, dzięki czemu w prosty sposób utworzysz kopię zapasową maszyn fizycznych i stacji roboczych w Twojej firmie.

Które rozwiązanie jest odpowiednie dla Twojej firmy?

Zdajemy sobie sprawę, że temat nie jest oczywisty, zwłaszcza przy wyborze między backupem (BaaS) lub replikacją (DRaaS). Aby ułatwić zrozumienie różnic przygotowaliśmy arkusz porównawczy, w którym wyodrębniliśmy zalety każdego produktu i zaznaczyliśmy różnice. Zobacz arkusz porównawczy tutaj.

ZALETY

Darmowe, natychmiastowo dostarczane konto testowe

Proste warunki płatności

Wysoka przepustowość łącza (1 Gbps / 1 Gbps)

Nielimitowany transfer

W pełni redundantna wysokiej klasy infrastruktura o wysokiej wydajności

Dostępność 99,9% zgodnie z SLA

Prosta umowa bez okresu wiążącego

Bezpłatne wsparcie

Główna infrastruktura w Danii i dostęp do centrów danych w chmurze IBM

Informacje o naszej infrastrukturze

Poprzez usługę Veeam Cloud Connect korzystasz z naszej wysokiej wydajności, redundantnej infrastruktury klasy Enterprise, która zbudowana jest z komponentów najwyższej jakości od światowych liderów takich jak IBM/Lenovo, HP 3PAR, Cisco, Juniper, Veeam oraz VMware.

Nasze centra danych posiadają najnowocześniejsze zabezpieczenia, redundancję zasilania, nieustanną ochronę i zaawansowane systemy nadzoru. any.cloud spełnia rygorystyczne wymagania potwierdzone przez certyfikaty ISAE 3402 oraz ISO 27002. Ponadto oferujemy naszym klientom umowy dotyczące przetwarzania danych bez dodatkowych kosztów i już teraz stosujemy się do Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które wejdzie w życie 25 maja 2018 r.

Jako jeden z niewielu dostawców świadczących w Polsce usługę Veeam Cloud Connect, możemy ją świadczyć zarówno w naszej własnej infrastrukturze zlokalizowanej w Danii (Ballerup), jak i w którymkolwiek z chmurowych centrów danych IBM na całym świecie.

Szczegóły techniczne

Veeam Cloud Connect to funkcja dostępna dla wszystkich posiadaczy oprogramowania Veeam Backup & Replication i Veeam Agent. Umożliwia przesyłanie kopii zapasowych i replik maszyn wirtualnych do centrum danych zatwierdzonego Cloud Providera, takiego jak any.cloud. Wszystko to w zaledwie kilku krokach, bezpośrednio z konsoli Veeam klienta.
Wszystko otrzymasz w postaci usługi bez umowy terminowej, a co najważniejsze: bez wdrażania odrębnej, złożonej infrastruktury i ponoszenia związanych z nią kosztów.

Udostępniamy darmowe 5TB konto testowe Cloud Connect, które możesz założyć w kilka minut bez żadnych zobowiązań, abyś mógł przekonać się jak proste jest korzystanie z naszej usługi.

Skontaktuj się z nami

  Czytaj więcej

  Czytaj więcej

  FAQ

  Obsługujemy naszych klientów w sposób indywidualny, dlatego skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością zaproponujemy Ci najlepsze ceny w oparciu o Twoje potrzeby.

  Twoje kopie zapasowe mogą zostać zaszyfrowane zanim je do nas wyślesz. Jeśli będą – nie będziemy mieć dostępu do Twoich danych.

  Nasza główna infrastruktura znajduje się w Kopenhadze, w Danii, ale możesz przechowywać swoje dane w innych centrach danych naszego partnera IBM na całym świecie.

  Z wielu powodów, z których najważniejszym jest to, że Cloud Connect zapewnia większe bezpieczeństwo dla Twoich danych. Skontaktuj się z nami, z przyjemnością udzielimy Ci niezbędnych informacji.

  Po prostu zobaczysz dodatkowe repozytorium w konsoli Veeam i to wszystko.

  Dbamy o całą resztę tak, aby repozytorium było zawsze dostępne.