Prywatny Serwer Wirtualny any.cloud

Prywatny Serwer Wirtualny od any.cloud (VPS) to wysokiej klasy wydajny serwer wirtualny w chmurze z dedykowanymi zasobami dla Twojego wyłącznego użytku oraz wybranym systemem operacyjnym (Windows lub Linux). Jest w pełni skalowalny, bezpieczny, nieporównywalnie szybszy i bardziej niezawodny niż tradycyjne serwery fizyczne. 

Jak Prywatny Serwer Wirtualny optymalizuje Twój biznes? 

Jak dużo czasu i pieniędzy poświęcasz na opiekę nad swoim serwerem fizycznym? Czy jest w pełni sprawny, zabezpieczony? Czy wykonujesz backup jego zawartości? Czy zastanawiałeś się kiedyś nad skutkami jego awarii? Posiadanie VPSa od any.cloud gwarantuje, że będziesz mógł zająć się rozwijaniem swojego biznesu, zamiast poświęcać czas i zasoby na nieuniknione naprawy związane z Twoją infrastrukturą IT. Twój wirtualny serwer od any.cloud nie zepsuje się, a Ty zaoszczędzisz zarówno czas jak i pieniądze. Z nami możesz zapomnieć o konfiguracji sprzętu, zapewnieniu odpowiedniej redundancji, backupach. Wszystko to zawarte jest w naszej usłudze VPS. O zaletach posiadania serwera w chmurze możesz przeczytać więcej w naszym artykule.
Jeśli potrzebujesz pomocy doświadczonych i wykwalifikowanych administratorów – możesz uzyskać jeszcze większą wygodę i bezpieczeństwo korzystając z usługi administracji serwerem.
 Tutaj dowiesz się więcej na temat wsparcia jakie oferujemy naszym klientom.

ZALETY VPS

W pełni zwirtualizowany serwer

Dedykowane zasoby i nielimitowany transfer danych

Brak fizycznego wyposażenia w firmie

Skalowalność

Niezawodność i dostępność 24/7/365

Bezpieczeństwo

Backup (przywracamy nawet pojedyncze pliki)

Przewidywalne wydatki (miesięczna subskrypcja)

Usługi dodatkowe: administracja

Jak możesz wykorzystać VPS?

Czy jesteś właścicielem biura księgowego i potrzebujesz serwer, na którym można skonfigurować Twój program księgowy? Potrzebujesz serwer pod stronę internetową lub aplikację? A może chciałbyś przenieść swój istniejący serwer do chmury i zapewnić skalowalność, bezpieczeństwo danych i przewidywalne koszty?
Nie ważne, jak skomplikowany projekt chcesz zrealizować. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, a dobierzemy rozwiązanie spełniające Twoje potrzeby.

 

Szczegóły techniczne

Nasze serwery wirtualne są częścią redundantnej, wysokiej wydajności infrastruktury klasy Enterprise (na którą składają się komponenty od IBM, Lenovo, HP 3PAR, Cisco, Juniper, Veeam, VMware). Obsługujemy wirtualizacje VMWare oraz HyperV. 

Centrum danych o najwyższym poziomie zabezpieczeń, redundancja mocy, ochrona i zaawansowane systemy nadzoru. any.cloud spełnia rygorystyczne wymagania zarówno  ISAE 3402-II, jak i ISO 27002. Ponadto przestrzegamy zaleceń RODO (regulacje UE związane z przetwarzaniem danych), obowiązujących od 25 maja 2018 r.  

Wreszcie, wysoka przepustowość (1Gbps) i nieograniczony transfer danych. Hosting w konkretnej, fizycznej lokalizacji w Danii – centrum danych z certyfikatem ISO 27001 i SOC 2 lub w jednym z kilkudziesięciu również certyfikowanych przez ISO centrów danych. Zgodnie z zapisami w umowie SLA, gwarantujemy dostępność usług na poziomie 99,9%.

Więcej informacji o jakości naszych usług znajdziesz tutaj.

Cennik VPS

W any.cloud za Prywatny Serwer Wirtualny rozliczamy się miesięcznie. Cena miesięczna uzależniona jest od rodzaju systemu, licencji, poszczególnych parametrów serwera oraz ewentualnej administracji, jeśli chciałbyś powierzyć nam opiekę nad serwerem. Jeśli chciałbyś uzyskać wycenę, skontaktuj się z nami i podaj poniższe informacje:

 • Ile serwerów chciałbyś uruchomić?
 • Jaki system operacyjny ma być zainstalowany na maszynach (Linux czy Windows)?
 • Jakie mają mieć parametry (vCPU, RAM)?
 • Wymagana pojemność dysku (zwykły HDD lub najszybszy na rynku SSD/NVMe),
 • Czy potrzebne są dodatkowe licencje (np. SQL, RDP – zdalny pulpit)?

Jeśli nie wiesz jakie parametry ma mieć Twój serwer – poinformuj nas jaki projekt chciałbyś na nim zrealizować. Na podstawie krótkiego wywiadu zaproponujemy parametry odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Standardowo do naszych serwerów oferujemy backup przechowywany przez 7 dni. Jest on oparty jest o wiodące na rynku oprogramowanie Veeam i gwarantuje, że nie utracisz danych ze swojego serwera, niezależnie od sytuacji. Jeśli coś się wydarzy – możemy przywrócić nawet pojedyncze pliki.

Usługą opcjonalną jest administracja serwerem. Proponujemy ją w różnych pakietach, w zależności od Twoich wymagań. Jeśli nie korzystasz z usług administratora w swojej firmie, a chciałbyś zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i aktualność swojego serwera – ta usługa jest dla Ciebie.

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną serwera dla Twojej firmy – skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz, czat, telefonicznie pod nr +48 22 10 17 713, bądź mailowo poprzez adres sales@anycloud.pl.

Skontaktuj się z nami

  Czytaj więcej

  Czytaj więcej

  FAQ

  Przeczytaj nasz artykuł o zaletach outsourcingu IT. Dowiedz się, jak usługi any.cloud mogą pomóc Ci w outsourcingu serwerów i całego środowiska IT.

  W naszym certyfikowanym ISO centrum danych w Kopenhadze (Dania).

  Tylko wtedy, gdy istnieje umowa między klientem a any.cloud. 

  Tak, w ramach standardowej oferty dołączamy kopie zapasowe wykonywane przez wiodące na rynku oprogramowanie Veeam Backup & Replication. Backupy są wykonywane codziennie i pozwalają na odzyskanie dowolnych danych. Przeczytaj więcej na temat naszych rozwiązań do backupu.

  Korzystamy z technologii VMware, Microsoft, HPe, IBM i Veeam. 

  Jesteśmy zawsze gotowi Ci pomóc. Zadzwoń do nas +48 22 10 17 713 lub napisz na support@anycloud.pl.