Istnieje wiele sposobów ochrony stacji roboczych oraz serwerów. W any.cloud nazywamy to Cloud Device. Cloud Device jest prostym narzędziem do zdalnego zarządzania stacjami roboczymi i serwerami (endpoint management), które doskonale sprawdzi się w każdej firmie, ponieważ jego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa IT dla każdego rodzaju biznesu. Cloud Device oferuje 3 rodzaje usług: ochronę antywirusową, aktualizacje oprogramowania oraz zarządzanie oprogramowaniem na stacjach roboczych i serwerach. Automatyczne zarządzanie łatkami oraz ochrona antywirusowa kontrolowane są z poziomu pojedynczego, prostego w użyciu interfejsu. Chodzi o to, abyś zaoszczędził swój cenny czas.

W jaki sposób Cloud Device optymalizuje Twój biznes?

Cloud Device automatycznie wdraża aktualizacje oprogramowania i zarządza programem antywirusowym z włączoną ochroną przed złośliwym oprogramowaniem malware. Może automatycznie identyfikować i aktualizować oprogramowanie, co poprawi Twoje bezpieczeństwo. Zarejestruj się, wybierz swoje usługi i zainstaluj agenta Cloud Device. Zero konfiguracji, ustawienia zgodnie z najlepszymi praktykami, a wszystko jest kontrolowane i sterowane z poziomu portalu internetowego.

Wypróbuj bezpłatnie przez 30 dni i odkryj, jak łatwo można zarządzać antywirusami, aktualizacjami oprogramowania i zarządzać oprogramowaniem z jednego miejsca.

Dzięki oparciu o najlepsze technologie IBM i Trend Micro oprogramowanie jest przetestowane, bezpieczne i działa zarówno na komputerach PC, jak i Mac.

GŁÓWNE CECHY CLOUD DEVICE

Zbiorcza aktualizacja oprogramowania za pomocą jednego kliknięcia

Zbiorcze zarządzanie ochroną antywirusową

Zbiorcze instalowanie programów jednym kliknięciem

Na komputery PC i Mac

Bezpłatna 30-dniowa wersja próbna

Konkurencyjna cena

Antywirus

Zapewnij bezpieczeństwo swoim stacjom roboczym i serwerom za pomocą zaawansowanego i niedrogiego antywirusa, opartego na najnowszej technologii Trend Micro. Skanuj w poszukiwaniu wirusów, trojanów, oprogramowania szpiegującego, rootkitów i innych rodzajów złośliwych plików. Antywirus chroni także przed złośliwym oprogramowaniem malware, wykrywa spyware i blokuje złośliwe witryny. Użytkownicy mogą dostawać ostrzeżenia, jeśli próbują uzyskać dostęp do złośliwej witryny. Zarządzanie ustawieniami i alertami odbywa się centralnie, poprzez prosty interfejs. Antywirus dostępny jest na urządzenia Windows i Mac.

Aktualizacje oprogramowania

Nieaktualne oprogramowanie powoduje pojawianie się denerwujących powiadomień o aktualizacjach. Zazwyczaj skutkuje to niepokojem użytkowników, dodatkowym kosztem wsparcia IT i pozostawia komputery podatne na złośliwe oprogramowanie i ataki hakerskie. Cloud Device automatycznie identyfikuje i aktualizuje powszechne oprogramowanie, poprawiając bezpieczeństwo i minimalizując liczbę zgłoszeń do supportu IT. Z Cloud Device zaktualizujesz aplikacje firmy Microsoft i Apple całkowicie automatycznie i bez wysiłku. Co więcej – wszystko to będzie niewidocznie dla użytkownika końcowego.

Zarządzanie oprogramowaniem

Z łatwością zarządzaj oprogramowaniem na swoich komputerach. Nasz moduł zarządzania oprogramowaniem umożliwia automatyczne instalowanie i odinstalowywanie popularnych pakietów oprogramowania, umieszczanie na czarnej liście niechcianego oprogramowania i raportowanie zasobów oprogramowania. Wdrażaj oprogramowanie automatycznie, zarządzaj centralnie listą niechcianych programów i zasobami oprogramowania. Usługa dostępna jest dla systemów Windows i Mac.

Szczegóły techniczne i sposób użycia

Cloud Device jest łatwy w użyciu; wystarczy się zarejestrować, wybrać usługi, z których chcesz korzystać i zainstalować agenta Cloud Device. Usługami zarządzasz centralnie za pośrednictwem naszego portalu internetowego.
Zdefiniuj jedną konfigurację dla wszystkich komputerów lub dostosuj ją w grupach. Skorzystaj z naszych ustawień optymalnej konfiguracji lub dostosuj usługi do swoich potrzeb. Możesz zmienić swoje grupy, usługi i ustawienia w dowolnym momencie.

Zainstaluj klienta Cloud Device. Instalacja jest łatwa i szybka – po prostu pobierz i zainstaluj agenta Cloud Device dla systemu Windows i Mac bezpośrednio z portalu internetowego.

Gotowe! Kontroluj wszystko z naszego portalu internetowego. Cloud Device jako rozwiązanie endpoint management pozwala zarządzać wszystkimi punktami końcowymi z jednego pięknego i prostego interfejsu WWW. Cloud Device automatycznie zarządza Twoimi komputerami i powiadamia Cię, jeśli musisz podjąć działania.

Skontaktuj się z nami

Czytaj więcej

Czytaj więcej

FAQ

Cloud Device jako system zarządzania stacjami roboczymi i serwerami wraz z ochroną antywirusową to świetny sposób, aby upewnić się, że urządzenia są chronione i aktualizowane. Cloud Device zapewnia dostęp do informacji z poziomu przejrzystego interfejsu www.

Nie, panel www jest utrzymywany i udostępniany przez any.cloud.

Wszystkie aktualizacje są wykonywane bez jakichkolwiek przerw.