Cloud Exchange

W any.cloud oferujemy dwa rodzaje usług pocztowych: Cloud Exchange i Microsoft Office 365 dla biznesu. Oba rozwiązania zapewniają wszystko, czego potrzebuje Twoja firma. Zaletą korzystania z Cloud Exchange jest świadomość, że dane znajdują się w centrum danych zgodnym z normami ISO, a nie w środowisku współużytkowanym. Twoje e-maile będą zawsze dostępne i w 100% zsynchronizowane, niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, w domu czy na wakacjach. Wreszcie, oba są rozwiązania są odpowiednie dla komputerów PC i Mac.

Jak Cloud Exchange optymalizuje Twój biznes?

any.cloud oferuje Twojej firmie najlepsze rozwiązanie pocztowe o nazwie Cloud Exchange. Dzięki usłudze Cloud Exchange możesz dodawać lub usuwać ograniczoną liczbę użytkowników – zgodnie z Twoimi potrzebami. Każdy użytkownik otrzyma 50 GB miejsca na wiadomości e-mail i wykonywaną codziennie kopię zapasową. Z nami zabezpieczysz dane i zapewnisz pracownikom szybki dostęp do wglądu i zarządzania wiadomościami e-mail za pośrednictwem naszego programu pocztowego na komputerze lub smartfonie. 

Dbamy o Twoje dane, czego potwierdzeniem jest nasz certyfikat Hostingu oraz zgodność z normami ISO (czytaj więcej tutaj). Nasze serwery pocztowe znajdują się w duńskim centrum danych, które spełnia rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa. Przechowujemy Twoje dane bezpiecznie, a nie w publicznej chmurze udostępnionej milionom użytkowników. Co więcej, jesteś chroniony przez nasze wiodące na rynku systemy filtrowania spamu i antywirusów. Z nami nie musisz się już martwić o utratę nawet pojedynczej wiadomości.

CECHY CLOUD EXCHANGE

Nielimitowana ilość użytkowników

Szybki dostęp do duńskich serwerów

50 GB per user

Codzienny backup maili

Możliwe dwustopniowe uwierzytelnianie dla dodatkowego bezpieczeństwa

Filtr antyspamowy i antywirusowy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Wybierając usługę pocztową dla swojej firmy, będziesz musiał wziąć pod uwagę wiele aspektów. Wydaje Ci się to przytłaczające? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze właściwej usługi pocztowej i znalezieniu idealnego rozwiązania dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer +48 22 10 17 713.

Skontaktuj się z nami

Czytaj więcej

Czytaj więce

FAQ

Istnieją dwa główne powody wyboru Cloud Exchange w ramach Office 365. Po pierwsze w cenę wliczona jest kopia zapasowa wiadomości e-mail. Po drugie, w tej usłudze pocztowej wiesz, że dane są przechowywane w konkretnym miejscu, czyli naszym duńskim centrum danych.

Dane zostaną usunięte po zakończeniu subskrypcji. Upewnij się, że wcześniej pobierzesz wszystkie swoje dane, ponieważ jest to proces nieodwracalny.

Tak, ponieważ te systemy operacyjne nie są już wspierane. Zdecydowanie zalecamy uaktualnienie do nowszej wersji systemu Windows.