Cloud Exchange i Office 365

Szukasz profesjonalnej usługi pocztowej? A może potrzebujesz narzędzi pakietu Office z możliwością współpracy na dokumentach online? Wybierając Microsoft Office 365 dla firm otrzymasz dostęp do aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Skype for Business i wielu innych. Ponadto twoje e-maile, kontakty i kalendarz będą zawsze dostępne z dowolnego miejsca i urządzenia. Office 365 jest rozwiązaniem dla każdej organizacji, ponieważ doskonale sprawdza się zarówno dla użytkowników Mac jak i Windows. Chcesz wykonać kopię zapasową swojej usługi Office 365? Możesz zabezpieczyć swoje dane i nie martwić się więcej o stracenie nawet pojedynczej wiadomości.

Jak Microsoft Office 365 optymalizuje Twój biznes?

Nasze rozwiązanie Office 365 to nie tylko poczta. Wykupując odpowiedni pakiet masz dostęp do oprogramowania wchodzącego w skład pakietu Office, takiego jak: Word, Excel, Outlook, PowerPoint i innych. Każde z tych narzędzi jest dostępne z dowolnego miejsca, niezależnie od tego czy jesteś w pracy, czy w domu – Twoje dane są zawsze zsynchronizowane i gotowe do użycia.

Nasza oferta zawiera pełną gamę pakietów Office 365, w której skład wchodzą:

Business Essentials – dla firm potrzebujących podstawowych usług biznesowych: zawiera pocztę biznesową online, internetowe wersje aplikacji Word, Excel i PowerPoint oraz umożliwia przechowywanie i udostępnianie plików w chmurze.

Business – dla firm korzystających z klasycznych aplikacji pakietu Office z możliwością przechowywania i udostępniania plików w chmurze (nie zawiera biznesowej poczty e-mail).

Business Premium – dla firm, które potrzebują wszystkich funkcjonalności z powyższych licencji.

Enterprise E3 – inteligentne rozwiązanie łączące w pełni instalowany pakiet Office, zintegrowane narzędzia współpracy oraz zaawansowane funkcje zgodności wraz z pełnymi możliwościami informatycznymi.

Enterprise E5 – najobszerniejszy i najbardziej zaawansowany zestaw usług office 365, obejmuje wszystkie produkty i funkcje E3 oraz najnowsze zaawansowane narzędzia do ochrony przed zagrożeniami, zapewniania bezpieczeństwa i narzędzia do współpracy.

Backup rozwiązań Microsoft Office 365

Dodatkową usługą jaką oferujemy jest usługa kopii zapasowej dla Microsoft Office 365. Nasze kopie zapasowe obsługiwane przez oprogramowanie Veeam gwarantują, że nigdy nie stracisz nawet pojedynczego pliku. Przejdź na stronę dotyczącą backupu lub Veeam Cloud Connect i dowiedz się więcej na ten temat.

CECHY OFFICE 365

Zawsze zaktualizowane do najnowszej wersji

Dostęp do pełnego pakietu Office

Udostepnianie plików w chmurze

Usługa all in one

Dostepność na dowolnej platformie

Profesjonalna usługa pocztowa i kalendarz

Pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb

Wybierając usługę pocztową dla swojej firmy, będziesz musiał wziąć pod uwagę wiele aspektów. Wydaje Ci się to przytłaczające? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze właściwej usługi pocztowej i znalezieniu idealnego rozwiązania dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 22 10 17 713 lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skontaktuj się z nami

Czytaj więcej

Czytaj więce

FAQ

Przyczyn wyboru usługi Office 365 na giełdach Cloud jest wiele. Otrzymasz dostęp do całego pakietu Office z licencją i jest to wiodąca usługa pocztowa na rynku.

Tak, udostępniamy usługę kopii zapasowej rozwiązania Office 365. Zadzwoń lub napisz do nas, a pomożemy Ci w konfiguracji.

To żaden problem, jesteśmy w stanie pomóc Ci w konfiguracji Twojej domeny. 

Dane zostaną usunięte po zakończeniu subskrypcji. Upewnij się, że wcześniej pobierzesz wszystkie swoje dane, ponieważ jest to proces nieodwracalny.

Tak, ponieważ te systemy operacyjne nie są już wspierane. Zdecydowanie zalecamy uaktualnienie do nowszej wersji systemu Windows.

Office 365 wspiera pakiet Office od wersji 2003 po nowsze.