Backup Office 365

Szukasz rozwiązania, które zapewni ochronę danych Twojej firmy przechowywanych w Office 365? Specjalizujemy się w rozwiązaniach kopii zapasowych, a backup Office 365 nie jest wyjątkiem. Jeśli korzystasz z usług Office 365, jesteś odpowiedzialny za backup skrzynek odbiorczych i innych funkcji usług Office 365, ponieważ nie jest on dostępny w pakiecie. Nasze rozwiązanie pozwoli Ci zabezpieczyć dane i odzyskać, jeśli w dowolny sposób je utracisz.

Jak działa backup Office 365?

Nasze rozwiązanie nazywa się ReVirt i umożliwia bezpieczne i kontrolowane tworzenie kopii zapasowych danych Office 365. Zapewniamy backup wszystkich danych Office 365, który możemy w krótkim czasie odtworzyć. Twoje dane są przechowywane w certyfikowanym przez ISO centrum danych w Danii.

Oprogramowanie oparte jest na portfolio Veeam. Firma Veeam oferuje wiodące rozwiązania w zakresie backupu i replikacji, w tym backupu Office 365. Oprogramowanie umożliwia tworzenie backupów nie tylko rozwiązań opartych na chmurze, ale także hybrydowych środowisk chmurowych. Jedynym wymaganiem jest posiadanie konfiguracji Office 365, dzięki której możemy zapewnić backup Office 365 o wysokim stopniu szyfrowania. Twoje dane są szyfrowane w naszym centrum danych zgodnym z SOC 2, certyfikowanym ISAE 3402-II i ISO 27001.

GŁÓWNE FUNKCJE BACKUPU OFFICE 365

Zwiększone bezpieczeństwo danych

Zabezpieczenie przed utratą danych

Bezproblemowe przywracanie danych

Rozszerzony okres retencji

Dane przechowywane w certyfikowanym centrum danych

Jakie są zalety backupu Office 365?

Dbamy o to, abyś zawsze miał kopię ważnych danych biznesowych. Oznacza to, że przedłużamy okres retencji, który w Office 365 zwykle wynosi 30 dni. Jeśli okres retencji zostanie przekroczony, Twoje dane zostaną utracone. Jest to główny powód wykonywania backupu, który umożliwia przywrócenie danych w razie potrzeby.

Wiodące na rynku oprogramowanie firmy Microsoft obsługuje komunikację Twoich pracowników na całym świecie, ale nie zapewnia backupu. Oznacza to, że jeśli stracisz lub zwolnisz jednego ze swoich pracowników i zamkniesz konto Office 365, wszystkie zapisane tam dane zostaną utracone. Wiele danych, które mogą okazać się niezbędne, przechowywane są w e-mailach, kalendarzach i kontaktach.

Najczęstszymi przyczynami utraty danych z Office 365 jest przypadkowe usunięcie, polityka przechowywania i zewnętrzne zagrożenia, takie jak złośliwe oprogramowanie lub włamania.

Chroń swoją firmę i swoje dane już dziś. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o backupie Microsoft Office 365. Możesz również wypełnić poniższy formularz, jeśli chcesz byśmy skontaktowali się z Tobą.

Skontaktuj się z nami

  Czytaj więcej

  Czytaj więce

  FAQ

  Niestety musisz sam zadbać o kopię zapasową rozwiązania Office 365. Dzięki naszemu rozwiązaniu zabezpieczasz dane swojej firmy i w razie potrzeby je przywrócić. 

  Oporgramowanie Veeam Backup Office 365 można zintegrować z Veeam Backup & Replication. Veeam Backup & Replication może być również używany do tworzenia kopii zapasowych innych typów środowisk. Używamy tego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych danych firmy (Backup as a Service) i do odzyskiwania po awarii (Disaster Recovery as a Service).

  Usługa Office 365 znajduje się we współużytkowanym środowisku chmurowym, ale backup będzie przechowywany w centrum danych z certyfikatem ISO zlokalizowanym w Kopenhadze.