Prywatny Serwer Wirtualny

Posiadając serwer VPS (Virtual Private Server) od any.cloud będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojej firmy, zamiast na naprawie nieuniknionych problemów z infrastrukturą IT, oszczędzając czas i pieniądze. Dzięki naszemu VPS możesz zapomnieć o konfiguracji sprzętu - zapewniamy kopie zapasowe, redundancję itp. - wszystko zawarte w naszej usłudze.

Prywatny Serwer Wirtualny
Disaster Recovery

Disaster Recovery

Głównym celem usługi Disaster Recovery jest zachowanie ciągłości działania firmy po awarii, np. ataku przez oprogramowanie ransomware lub w wyniku innych katastrof. Dzięki funkcji Disaster Recovery as a Service Twoja firma może w przeciągu minut zostać przywrócona do działania jak najbardziej zbliżonego do tego sprzed awarii. Dzięki tej usłudze zminimalizujesz szkody i zapobiegniesz stratom finansowym.

Backup

Czy kiedykolwiek spędziłeś wiele godzin nad projektem, który stał się bezużyteczny, ponieważ utraciłeś swoje dane? W any.cloud rozumiemy znaczenie danych. Dzięki naszej usłudze backupu możesz zabezpieczyć swoje dane i uniknąć utraty plików. Już nigdy nie będziesz musiał wykonywać swojej pracy podwójnie!

Backup-Icon-Medium-240px
Cloud Object Storage

Cloud Object Storage

Cloud Object Storage (COS) od IBM to odpowiedź na stale rosnącą iość nieustrukturyzowanych danych. Jeśli szukasz rozwiązania, które zaspokoi Twoje indywidualne potrzeby w zakresie przechowywania i archiwizacji danych i jednocześnie będzie opłacalne - jesteś we właściwym miejscu. Dzięki technologii IBM zapewniamy elastyczne, bezpieczne i skalowalne rozwiązanie, które może obsłużyć dowolną ilość danych.

Veeam Cloud Connect

Rozwiązanie Cloud Connect firmy Veeam pozwala zarówno zwiększyć bezpieczeństwo danych poprzez posiadanie zaszyfrowanych kopii zapasowych w naszym centrum danych, jak i zminimalizować przestoje po awarii do minut poprzez replikację maszyn wirtualnych do naszego centrum danych.

Veeam Cloud Connect
Backup office 365

Backup Office 365

Jeśli korzystasz z usług Office 365, jesteś odpowiedzialny za backup skrzynek odbiorczych i innych funkcji usług Office 365, ponieważ nie jest on dostępny w pakiecie. Jeśli chcesz w pełni zabezpieczyć swoje dane przechowywane w Office 365, potrzebujesz kopii zapasowej w chmurze. Oferujemy backup Office 365, dzięki któremu możesz skutecznie zabezpieczyć swoje dane firmowe.

Microsoft 365

Wybierając Microsoft Office 365 dla firm otrzymasz dostęp do aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Skype for Business i wielu innych.Ponadto twoje e-maile, kontakty i kalendarz będą zawsze dostępne z dowolnego miejsca i urządzenia. Office 365 jest rozwiązaniem dla każdej organizacji i doskonale się sprawdza dla użytkowników Mac i Windows.

Office 365
Support-Icon-Redesign-Medium-240px

Wsparcie

Chcemy abyś był wydajny i skuteczny w 100% przez cały czas, niezależnie od tego gdzie jesteś. Naszym celem jest podniesienie jakości i wydajności działania Twojej firmy poprzez oferowane przez nas usługi. Dzięki 19-letniemu doświadczeniu w branży IT wiemy jak pomóc Ci rozwiązać problemy, pozwolić stanąć na nogi i rozwinąć biznes.