Zostań naszym partnerem i zwiększ swoje zyski!

Jesteśmy doświadczonym dostawcą usług chmurowych, oferujemy proste warunki, uczciwość i rzetelne partnerstwo. Współpraca z nami daje wiele korzyści i nowych możliwości. Pomożemy Ci nie tylko poszerzyć ofertę i zwiększyć dochody, ale także zwiększyć bezpieczeństwo i uwolnić potencjał zarówno Twojej firmy, jak i biznesów Twoich klientów.

Wiele do zyskania dzięki partnerstwu

Współpracując z nami, będziesz mógł rozszerzyć swoją standardową ofertę o wiodące i proste rozwiązania chmurowe przy wsparciu niekwestionowanych specjalistów w tej dziedzinie. Jako certyfikowany dostawca usług w chmurze zapewniamy Twoim klientom dodatkowe bezpieczeństwo, dostępność i wsparcie. Będziesz mógł zaoferować im pełen zakres usług w chmurze wychodzący ponad Twoją standardową ofertę bez kierowania klienta do nowych i nieznanych firm. Co więcej – wygenerujesz dodatkowy zysk, który pozwoli Ci rozwijać Twoją działalność.

CO ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI

Rozszerzone portfolio usług

Wsparcie ekspertów

Niezawodny partner biznesowy

Dodatkowe bezpieczeństwo

Prowizja partnerska

Elastyczne formy współpracy

Różne rodzaje współpracy

Rozumiemy różnorodność potrzeb, dlatego chcemy znaleźć i zaoferować formę współpracy, która będzie odpowiednia dla Ciebie. Jeśli posiadasz grupę klientów, którzy są zainteresowani jedną bądź kilkoma spośród oferowanych przez nas usług, jest to świetna okazja do nawiązania współpracy! W ten sposób dodasz nowe usługi do swojego portfolio, wyjdziesz naprzeciw potrzebom Twoich klientów i zwiększysz swoje przychody.

W any.cloud oferujemy dwie główne ścieżki współpracy partnerskiej. W zależności od Twoich potrzeb możesz odsprzedawać nasze usługi jako własne lub po prostu skierować klienta do nas jako i otrzymywać comiesięczne prowizje. Oba rodzaje współpracy oparte są na prostej i uczciwej umowie o współpracy. Każdego Partnera traktujemy indywidualnie, więc zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail, aby uzyskać więcej informacji i szczegółów. Chętnie poznamy Twoje przemyślenia i pomysły dotyczące Twojej firmy i współpracy z nami.

Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz lub przejdź do podstrony kontakt.

Skontaktuj się z nami

    Czytaj więcej

    Czytaj więcej