O nas

Jako any.cloud od 1998 roku pomagamy swoim klientom w rozwoju biznesu i jesteśmy ich partnerem w zakresie usług chmurowych. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy, doskonalimy i podnosimy jakość naszej pracy i oferowanych usług oraz dopasowujemy ofertę do współczesnych potrzeb biznesowych. Twój biznes jest dla nas najważniejszy, dlatego chcemy dostarczać usługi, które pozwolą Ci rozwinąć biznes i przenieść funkcjonowanie Twojej firmy na wyższy poziom.
Zawsze patrzymy w przyszłość – naszym celem jest budowanie fundamentów dla rozwoju biznesów naszych partnerów oraz wsparcie na każdym jego etapie.

Any.cloud składa się z trzech firm zlokalizowanych w Danii, Polsce i Czechach. Wszyscy razem tworzymy silną międzynarodową jednostkę, która obsługuje w dniu dzisiejszym ponad 500 klientów z ponad 20 krajów, którzy utrzymują w naszej infrastrukturze ponad 3000 serwerów wirtualnych.

Czym się zajmujemy?

Any.cloud dostarcza usługi chmurowe certyfikowane przez ISO dedykowane klientom biznesowym. Pomagamy zabezpieczyć dane Twojej firmy i zapewnić ciągłość działania biznesu. Współpracując z nami zwiększysz wydajność i szybkość swojej pracy, a zaoszczędzony czas będziesz mógł wykorzystać na rozwijanie swojej firmy. Twój sukces jest także naszym sukcesem, dlatego znalezienie rozwiązania odpowiedniego dla Twojego biznesu oraz spełnienie Twoich oczekiwań jest naszym głównym celem.

Możesz zaufać naszej firmie, ponieważ bezpieczeństwo i pełne zadowolenie klienta jest tym, w czym jesteśmy ekspertami. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy zrobić, aby Twój biznes osiągnął sukces, który zadziwi konkurencję i zabezpieczy twoją przyszłość. Ponieważ wiemy wszystko o IT i patrzymy w przyszłość!

Nasze wartości

Nasze wartości wyrażają to kim jesteśmy i kim chcemy być. Wyznaczają kierunek naszych działań, zachowań I wpływają na to jak ze sobą współpracujemy. Wierzymy, że wprowadzenie ich w życie i postępowanie zgodnie z nimi pozwala nam tworzyc długotrwałe relacje z naszymi partnerami biznesowymi.

Innowacja– dla nas oznacza to nieustanne zdobywanie wiedzy I przekraczanie jej granic, co oznacza odkrywanie nowych sposbów tworzenia produktów, które są innowacyjne, wydajne I niezawodne. Chcemy być zawsze o krok do przodu.

Jakość – nasze produkty i usługi zawsze spełniają najwyższe standardy jakości. Dążymy do ciągłego doskonalenia się i energicznie reagujemy na zmiany.

Profesjonalizm – oznacza dla nas bycie ekspertem i postępowanie zgodnie z zasadami etycznymi. To przede wszystkim zaspokajanie potrzeb naszych partnerów biznesowych. Utrzymujemy najwyższe standardy wiarygodności i niezawodności.

Współpraca – Nasi klienci są jednym z naszych najważniejszych partnerów. Słuchanie i rozumienie ich potrzeb leży u podstaw naszego rozwoju i sukcesu.

ZARZĄD W POLSCE

Wiktor Zgodziński
Strategic Director

Wiktor Zgodziński

  Contact me
Dariusz Lipiński
Managing Director

Dariusz Lipiński

  Contact me

ZARZĄD W DANII

Gregor Frimodt-Møller
Group CEO

Gregor Frimodt-Møller

  Contact me
Thomas Allentoft
CSO

Thomas Allentoft

  Contact me
Adrian Frimodt-Møller
CFO

Adrian Frimodt-Møller

  Contact me
Benjamin Falk Elveng
COO

Benjamin Falk Elveng

  Contact me

ZARZĄD W CZECHACH

Jiří Šotnar
CEO

Jiří Šotnar

Jan Ksiazkiewicz
CFO

Jan Ksiazkiewicz

ZARZĄD W FINLANDII

Lasse Lättilä
CEO, Finland

Lasse Lättilä

  Contact me
Markku Lättilä
Key Account Manager

Markku Lättilä

  Contact me