ReVirt365: Prosty backup danych Microsoft 365

ReVirt365: Prosty backup danych Microsoft 365

Misją any.cloud jest to, aby nasze produkty były łatwe w użyciu i łatwo dostępne dla każdego. Naprawdę wierzymy w przejmowanie dużych i złożonych technologii – w naszym przypadku od firm Veeam i IBM i rozkładanie ich na łatwo przyswajalne elementy. I właśnie o to chodzi w naszej nowej usłudze ReVirt365.

Zależało nam na rozwiązaniu umożliwiającym łatwe tworzenie kopii zapasowych plików przechowywanych w Microsoft 365. Ważne dane, takie jak wiadomości e-mail, kontakty i pliki w usłudze OneDrive, Teams lub SharePoint. Ogólny pomysł polegał na tym, aby administrator mógł jak najłatwiej i najszybciej wykonać kopię zapasową wszystkich danych firmy. Co więcej, przywrócenie utraconego lub usuniętego pliku powinno być równie łatwe.

W 2018 roku rozpoczęliśmy pracę nad usługą, która zapewnia użytkownikom szybki i łatwy dostęp do wykonywania i przywracania kopii zapasowych. I oto jest! Nasi klienci i partnerzy mają teraz dostęp do naszego portalu w celu zabezpieczenia danych Microsoft 365 – bezproblemowo i przy minimalnym wysiłku.

 

Nasza filozofia „stwórz i zapomnij”

Prostota jest kluczowym słowem w ReVirt365, a idea która za nim stoi to „stwórz i zapomnij”. Chcemy, aby nasz produkt był tak prosty, żebyś nie musiał znać go na wylot, aby go używać. ReVirt365 prawdopodobnie nie jest czymś, czego będziesz używać na co dzień. Ten produkt został stworzony, aby zabezpieczyć dane, ale gdy zostanie skonfigurowany – będzie mógł działać bez Twojej dalszej ingerencji. To trochę jak wykupienie ubezpieczenia: trzymasz kciuki, że nie będziesz musiał z niego korzystać, ale naprawdę byłoby problematyczne, gdybyś nie miał ubezpieczenia i nagle go potrzebował.

 

Co to oznacza dla twojej firmy?

Jeśli jesteś administratorem systemów, możesz w prosty sposób zabezpieczyć dane swojej firmy. Będziesz otrzymywać codzienne aktualizacje dotyczące zadań tworzenia kopii zapasowych, a co więcej, Twoje dane będą dostępne poza ekosystemem Microsoftu. A to oznacza, że Twoje dane są dostępne nawet w przypadku awarii platformy Microsoft. Jako administrator uzyskasz bezproblemowy i bezpieczny dostęp, ponieważ uwierzytelnianie Microsoft jest w naszym DNA, a więc obsługuje uwierzytelnianie wieloczynnikowe (MFA). Ponadto otrzymasz powiadomienie, czy tworzenie Twojej kopii zapasowej przebiega zgodnie z planem, a po zakończeniu zadania tworzenia kopii zapasowej otrzymasz wiadomość e-mail. Możesz nawet zaznaczyć opcję, że chcesz otrzymywać powiadomienia e-mailem tylko jeśli codzienne zadanie tworzenia kopii zapasowych nie przebiega zgodnie z planem.

 

Od tworzenia kopii zapasowej do przywracania za pomocą ReVirt365

Jeśli chodzi o przywracanie, odtwarzanie danych jest dość łatwą operacją dzięki naszemu interfejsowi internetowemu. Przywracanie danych odbywa się w 3 prostych krokach:

1. Wybierz datę, kiedy miałeś to, co teraz chcesz przywrócić

2. Wybierz co chcesz przywrócić (e-maile, zespoły, OneDrive itp.)

3. Zdecyduj, czy chcesz przywrócić plik do pierwotnej lokalizacji, czy na konto innego użytkownika.

Portal przywracania zapewnia dostęp do wiadomości e-mail lub innych dokumentów, które zostały usunięte – a także do usuniętych kont. Dzięki temu administrator może łatwo wyszukać poprzednią kopię zapasową, zlokalizować żądane elementy i wykonać przywracanie. ReVirt365 przywraca tylko te pliki, których jeszcze tam nie ma, więc jeśli plik jest już dostępny, portal go pomija. Bardzo przydaje się to podczas tworzenia kopii zapasowej folderu zawierającego tysiące elementów, kiedy nie masz pewności, co się tam znajduje.

Potrzebujesz kopii zapasowej danych z systemu Microsoft 365?

Czy to brzmi zbyt łatwo, aby mogło być prawdziwe? Dlaczego po prostu nie przetestować naszego portalu już dziś i zabezpieczyć swoją firmę za pomocą łatwych, innowacyjnych i wiodących na rynku technologii (Veeam i IBM Cloud)? Revirt365 został opracowany przez any.cloud – posiada certyfikat ISO i jest w 100 procentach zgodny z RODO.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak Twoja firma może czerpać korzyści z ReVirt365? Zapoznaj się z naszą dedykowaną stroną internetową, na której znajdziesz przewodniki wideo dotyczące tworzenia i przywracania kopii zapasowych.

Jeśli jesteś zainteresowany wprowadzeniem swoich klientów do naszego rozwiązania, możesz uzyskać to, co wielu dostawców na świecie już ma. Jest to dostęp do usługi ReVirt365, która obsługuje 16 lokalizacji danych na całym świecie. Odwiedź naszą stronę dla resellerów, aby dowiedzieć się więcej o zaletach partnerstwa z any.cloud.

Leave a Reply