Jak nasze wartości kształtują naszą wspólną pracę – czyli, gdy wartości tworzą wspólny kierunek

Jak nasze wartości kształtują naszą wspólną pracę – czyli, gdy wartości tworzą wspólny kierunek

 

Większość firm posiada zestaw wartości, a może nawet wizję i misję, których celem jest uświadomienie ludziom, z jaką firmą mają do czynienia i czego mogą od niej oczekiwać jako partner biznesowy lub klient. Jeśli chodzi o wartości, to nie jesteśmy może przełomowi, czy rewolucyjni, ale poświęciliśmy im naprawdę wiele uwagi. I wierzymy, że to właśnie te wartości nas reprezentują:

 

Innowacja – jakość – profesjonalizm – współpraca

 

Życie zgodnie z naszymi wartościami nie jest dla nas wystarczające. Chcemy mieć na nie dowody, ponieważ nie ma sensu mówić “dostarczamy jakość”, jeśli nasz sposób pracy i nasze wyniki nie są bliskie temu stwierdzeniu. Dlatego każda z naszych wartości ma swój mały opis, który – przynajmniej dla nas – służy jako uzasadnienie co za nimi stoi.

 

Nasze wartości i nasza firma

W zespole obsługi klienta any.cloud nasze wartości nie są tylko zbiorem słów na stronie internetowej – są one fundamentalną częścią naszego dnia pracy. Nie oznacza to, że jesteśmy ciągle innowacyjni, ale staramy się codziennie realizować każdą z naszych wartości.

Nasze wartości kierują nami i całą naszą firmą, dlatego aktywnie korzystamy z nich zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym. Wszystko zaczyna się od jednostki, tak samo jak tworzenie społeczności i nadawanie znaczenia temu, co robimy. Bez tego znaczenia trudno będzie każdemu z nas przyjąć nasze wartości i sprawić, by stały się one częścią tego, kim jesteśmy i jak działamy.

 

Wartość musi tworzyć wartość

Spójrz na naszą pierwszą wartość, czyli innowację. Dla nas oznacza ona nasz entuzjazm do wdrażania bardzo skomplikowanych rozwiązań i czynienia ich dostępnymi i użytecznymi. W ten sposób tworzymy wartość dla naszych klientów.

Jakość odnosi się przede wszystkim do naszego biznesu i naszych pracowników. Wykwalifikowani i certyfikowani pracownicy oraz firma posiadająca certyfikat ISO stwarzają podstawy do ciągłego świadczenia usług o najwyższej jakości.

Dla naszego zespołu obsługi klienta, profesjonalizm jest dużą częścią naszego dnia pracy, ponieważ szczegółowo pracujemy nad tym, jak zwracamy się do naszych klientów i stale budujemy zaufanie, którego wymagają silne relacje.

Współpraca między pracownikami jest dla nas bardzo cenna, ponieważ wiemy, że spędzamy ze sobą praktycznie codziennie jedną trzecią czasu. Ma ona ogromną wartość i nie może być tylko ciężkim obowiązkiem. Spędzamy razem tak wiele czasu nie tylko na pracy, ale i na imprezach towarzyskich. Wiemy, że to wzmacnia naszą więź. Nadal pracujemy nad dobrą współpracą i komunikacją między działami any.cloud, ponieważ wierzymy, że możemy uczyć się od siebie nawzajem i zyskiwać nowe spojrzenie. Przyczynia się to do tworzenia wspaniałych fundamentów i w ostatecznym rozrachunku przynosi korzyści naszym klientom.

 

Nasi klienci są centrum naszego świata. To Ty sprawiasz, że chcemy być lepsi i to Ty jesteś powodem rozwiązań, które tworzymy. Ważne jest dla mnie, abyście wiedzieli, że zawsze stawiam na pierwszym miejscu Was i Wasze potrzeby biznesowe. Mam nadzieję, że skontaktujecie się ze mną przez adres e-mail pdb@anycloud.dk, jeśli macie sugestie lub pomysły na poprawę.

Leave a Reply