Jak uzyskać bezpieczeństwo informatyczne w 2020 roku?

Jak uzyskać bezpieczeństwo informatyczne w 2020 roku?

Na bezpieczeństwo informatyczne składa się wiele różnych czynników. Jako dostawca usług koncentrujemy się przede wszystkim na zachowaniach i produktach, ponieważ w jaki inny sposób firma może zrobić wszystko, aby chronić swoje usługi? Chcemy pomóc uczynić tę podróż bezpieczną i pewną poprzez skupienie się na doświadczeniach użytkowników.

Wiemy, że właśnie skończył się grudzień, który jest skupiony na Bożym Narodzeniu oraz spędzaniu czasu z rodziną, ale my nie możemy przestać myśleć o naszej ofercie. Albo raczej mówimy o konkretnym pakiecie składającym się z 3 popularnych i unikalnych usług, które oferujemy, a które przeniosą Twoje bezpieczeństwo IT na wyższy poziom.

Posiadamy 3 usługi, które budują bezpieczeństwo w Twoim biznesie: Backup i Disaster Recovery koncentrują się na produktach, podczas gdy ReTrust (usługa skupiająca się na inteligentnym wykrywaniu tożsamości) polega na zachowaniu bezpieczeństwa poprzez Twoje cyfrowe zachowanie.

I dlaczego ta kombinacja produktów, możesz zapytać? Antywirusy, filtry antyspamowe i solidny sprzęt to nadal ważne czynniki jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Ale chodzi w tym wszystkim o to, że jesteśmy pewni, że już o nich wiesz, ponieważ są one obszarami zainteresowania od (prawie) dziesięcioleci. Teraz przeszliśmy do skupienia się na tym, co jest potrzebne do tego, aby w 2020 r. być bezpiecznym w dziedzinie IT.

Backup-as-a-Service połączona (lub samodzielna) z Disaster-Recovery-as-a-Service

Dlaczego więc zajmujemy się tworzeniem kopii zapasowych jako narzędziem zapewniającym bezpieczeństwo IT w 2020 roku? Praktycznie wszystko może pójść źle, a Ty dzięki backupowi nadal będziesz mógł zacząć pracować od nowa, tak jakby nic się nie stało. Czy to jest najlepsze bezpieczeństwo w historii? My tak uważamy! Połączenie BaaS z DRaaS daje Ci gwarancję bezawaryjnej pracy.

Wyobraź sobie: atak złośliwego oprogramowania nie wpłynie na twoją kopię zapasową, ale faktem jest, że powrót na nogi zajmie ci sporo czasu. Nasze doświadczenie pokazuje, że firmy, które zostały ofiarami cyberataków, potrzebują sporo czasu, aby powrócić do dawnego działania.

A oto przepis na to, jak wstać po awarii w mgnieniu oka: wykonaj pełną replikację swojego środowiska IT, co oznacza, że będziesz miał kopię 1:1 całej Twojej infrastruktury. Jeśli dojdzie do katastrofy, możemy uruchomić tę kopię wewnątrz naszej chronionej strefy, dzięki czemu nadal będziesz mógł prowadzić swoją działalność, mimo że Twoje podstawowe środowisko nie działa.

ReTrust: Jak wykorzystać to, co wiesz o zachowaniu, aby uzyskać bezpieczeństwo swojego IT

Czy chcesz, aby Twoje platformy internetowe były bezpieczne? Cóż, zdecydowanie lepiej jest, jeśli Twoja strona jest bezpiecznym miejscem do prowadzenia biznesu, zwłaszcza jeśli przechowuje dane osobowe lub wrażliwe. A gdy prowadzisz sklep online, jeśli Twoi klienci nie otrzymują punktów ukradzionych z programów lojalnościowych lub bonusowych.

ReTrust pomaga zapewnić bezpieczeństwo Twoich klientów. Wysoce zaawansowane oprogramowanie opracowane przez IBM w celu wykrywania i zapobiegania oszustwom weryfikuje wszystkich użytkowników – bez zakłócania ich pracy. Jak to działa? Klienci i potencjalni oszuści nawet nie wiedzą, że usługa ReTrust jest uruchomiona. ReTrust może zapobiegać oszustwom cyfrowym, ponieważ oprogramowanie wykryje, czy dana aktywność wykonana jest przez uczciwego klienta, czy przez hakera.

Czy ReTrust zwrócił twoją uwagę i chciałbyś wiedzieć więcej o tym, jak działa? Dowiedz się więcej tutaj.

3 usługi – 1 cel

Dzięki 3 usługom wymienionym powyżej, Twoja strona internetowa/aplikacja jest bezpieczna, a Ty podjąłeś ważne kroki w celu zwiększenia bezpieczeństwa informatycznego w swojej firmie dzięki jednej lub kilku z naszych usług. Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany – może chciałbyś skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego testu BaaS? A może zamówić bezpłatne demo ReTrust?

Po prostu skontaktuj się z nami już dziś, a my przygotujemy Cię do bezpiecznej podróży po świecie IT.

 

 

Leave a Reply