Business Protection Suite 

Business Protection Suite 

W 2014 roku uruchomiliśmy naszą witrynę produktową ReVirt dla tych, którzy szukają informacji o tym, jak najlepiej chronić swój biznes. Chociaż minęło zaledwie kilka lat od roku 2014, ale wiele się wydarzyło. W tamtym czasie produkt składał się wyłącznie z BaaS i DRaaS opartych na oprogramowaniu Veeam Backup & Replication. Dziś ReVirt to znacznie więcej. Rozszerzyliśmy naszą linię produktów w Business Protection Suite, aby jak najszerzej chronić Twoją firmę w możliwie najbezpieczniejszy sposób.

Business Protection Suite: 5 w 1? Dowiedz się więcej o skrótach 

Nasz Business Protection Suite stanowi kompletne rozwiązanie informatyczne dla firm. Jest skierowany szczególnie do firm, które dążą do optymalizacji bezpieczeństwa i ciągłości działania. Pakiet Business Protection Suite składa się z:

Backup-as-a-Service (BaaS)

Dzięki temu rozwiązaniu możemy tworzyć kopie zapasowe: fizycznych punktów końcowych, takich jak serwery Windows i Linux oraz serwerów wirtualnych w chmurze – zarówno w środowiskach VMware, Hyper-V, jak i w chmurze, takich jak Microsoft Azure, Amazon AWS, Google Cloud i IBM Cloud. Możemy wykonywać pełne kopie zapasowe serwerów, tak aby móc przywracać dane, nawet jeśli coś się wydarzy po Twojej stronie. Dzięki temu Twoje dane będą w 100% bezpieczne, a nawet bezpieczniejsze niż dzięki tradycyjnym rozwiązaniom do tworzenia kopii zapasowych. Upewniamy się, że możesz kontynuować pracę, nawet jeśli Twoje dane zostaną naruszone.

Disaster-Recovery-as-a-Service (DRaaS)

DRaaS jest wielkim hitem na skalę międzynarodową  – jak wnioskujemy z rozmów z naszymi klientami z południa Europy. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zapewnić nieprzerwany czas pracy dla krytycznych systemów biznesowych lub np. Twojego sklepu internetowego. Pomimo złośliwego oprogramowania, ataków hakerów i jeśli będziesz narażony na awarię zasilania. Problemem może być również pożar, powódź lub powszechna awaria sprzętu. Rozwiązaniem jest kopia całej infrastruktury 1: 1, dzięki czemu unikniesz przestojów w przypadku powyższych okoliczności. To rozwiązanie jest właśnie kopią całej Twojej infrastruktury, więc jeśli Twoja witryna jest niedostępna, zastąpimy ją kopią 1: 1, a Twoja firma będzie nadal działać w naszej infrastrukturze, bezpiecznie i od razu.

Archive-as-a-Service (AaaS)

AaaS to rozwiązanie do archiwizacji, które zapewnia bezpieczne przechowywanie danych w opłacalny i elastyczny sposób. Usługa Cloud Object Storage opiera się na technologii IBM, łączącej skalowalne i bezpieczne rozwiązanie w chmurze z minimalnymi kosztami. Twoje dane są chronione przez IBM, ponieważ mają bardzo wysokie standardy w zakresie bezpieczeństwa danych – bez ograniczania dostępności. Jest to najnowszy dodatek do naszego Business Protection Suite, który umożliwia firmom przechowywanie zimnych danych z długim czasem przechowywania, dzięki czemu można przywrócić wszystko, czego potrzebujesz, z kopii zapasowej z Twojego repozytorium.

Protecting-Infrastructure-as-a-Service (PIaaS)

Jeśli szukasz pełnej ochrony bez konieczności samodzielnego działania, pomóż nam zainstalować oprogramowanie Veeam Backup & Replication Enterprise lub Enterprise Plus. Dzięki tym dwóm rozwiązaniom możemy zaoferować SureBackup, integrację pamięci masowej i akcelerator WAN, który zapewni ochronę i bezpieczeństwo danych w kopiach zapasowych. Wykonujemy całą ciężką pracę, podczas gdy ty siadasz i obserwujesz, co się dzieje. To rozwiązanie nie tylko obejmuje codzienne operacje, ale także zapewnia raportowanie, które należy spełnić w pełni przy użyciu własnych procedur bezpieczeństwa. Tak więc, jeśli szukasz wygodnego rozwiązania, PIaaS może być właśnie dla Ciebie.

Backup Office 365-as-a-Service (O365aaS)

Na koniec oferujemy rozwiązanie, które chroni Twoje oprogramowanie, a przede wszystkim dane Office 365. Office 365 jest obecnie jednym z najczęściej używanych rozwiązań biznesowych na całym świecie. Jednak wyzwaniem jest często utrata danych z powodu okresu przechowywania wynoszącego zaledwie 1-3 miesiące. Firma Microsoft używa usługi Office 365 w modelu wspólnej odpowiedzialności, co oznacza, że użytkownik (klient) ponosi odpowiedzialność za dane przetwarzane w Office 365. Microsoft jest odpowiedzialny tylko za aspekty infrastruktury i dostępności. Dzięki O365aaS możemy pomóc Ci rozszerzyć retencję – zabezpieczając Twoje dane przed usunięciem.

Podsumowanie pakietu Business Protection Suite

Możesz mieszać i dopasowywać rozwiązania z naszego Business Protection Suite do potrzeb Twojej firmy.  Nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania lub masz pytania dotyczące jednego lub więcej rozwiązań w naszym Business Protection Suite. Zawsze jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci znaleźć rozwiązanie, które ułatwi Ci codzienne życie. Czekamy na Twoją wiadomość.

Leave a Reply