Centra danych IBM – wybór zabezpieczający Twoją przyszłość

Centra danych IBM – wybór zabezpieczający Twoją przyszłość

Zarządzanie infrastrukturą IT stało się usługą importowaną i eksportowaną między granicami w celu utrzymania niskich kosztów. W niektórych przypadkach przyczyną outsourcingu IT jest znalezienie wiarygodnego partnera blisko miejsca, w którym firma działa i przetwarza dane. Z nami masz dostęp do chmury IBM, która jest dostępna poprzez 60 centrów danych, w 6 regionach i 18 strefach dostępności na całym świecie. Centra danych IBM zapewniają bezpieczniejszą podróż do chmury, ponieważ zostały one zbudowane z myślą o bezpieczeństwie w celu obsługi wszystkich Twoich obciążeń i aplikacji.

Budując z nami swoją strategię chmurową, zapewniamy Twojej firmie łatwy dostęp do wysokiej elastyczności światowego rozwiązania. Dzięki centrom danych na całym świecie IBM Cloud to przyszłościowy wybór nawet poza regionami GDPR.

Spójrzmy na Indie jako przykład. Niedawno rząd tworzący panel współpracujący z indyjskim przemysłem cloud computingu ogłosił, że lokalizacja danych jest celem w nadchodzących czasach. Ten punkt widzenia ochrony danych ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa danych. Obecnie ogromne ilości danych wypływają z Indii do usług chmurowych gdzie indziej. Jeśli w przyszłości firmy indyjskie będą przechowywać dane lokalnie, wiele danych będzie musiało wrócić do Indii. W rezultacie wpłynie to nie tylko na gospodarkę, ale także na firmy spoza Indii, które są zależne od rozwiązań w chmurze. Niezbędne będzie utworzenie nowych centrów danych w Indiach, aby przechowywać dane, które powrócą do kraju.

Chmura IBM i any.cloud

W any.cloud ściśle współpracujemy z IBM, co oznacza, że jesteśmy już na miejscu w Chennai w Indiach, gdzie możliwe jest przetwarzanie wszelkiego rodzaju danych bez konieczności opuszczania Indii. Nasi indyjscy klienci zdecydowali się na outsourcing lokalny, a ich przyszłościowy sposób myślenia przeniesie ich bezpiecznie w przyszłość. W skrócie, możemy zaoferować tę samą usługę, jeśli chodzi o wysoką dostępność w zwinnym środowisku. Wszystkie centra danych zlokalizowane w Europie są zgodne z RODO. Ponadto IBM stosuje rygorystyczne zasady w odniesieniu do prywatności centrum danych i własności intelektualnej.

Jeśli chcesz skonfigurować swoje środowisko blisko swojej firmy, pomożemy Ci przetestować je już teraz. Nawet jeśli już rozpoczęliście swoją podróż poprzez wprowadzenie wymogów bezpieczeństwa lub certyfikacji, nasze rozwiązanie może pomóc w osiągnięciu celu. Dlaczego? Ponieważ bezpieczeństwo jest naszym bezwzględnym priorytetem.

Leave a Reply