ReVirt i Veeam Backup & Replication

ReVirt i Veeam Backup & Replication

Czy odwiedziłeś już naszą witrynę produktów ReVirt (czyli Cloud Connect Backup i Cloud Connect Replication), aby wypróbować nasze bezpłatne repozytorium w chmurze o pojemności 5 TB? W any.cloud wiemy, że łączenie się z ReVirtem po raz pierwszy może wydawać się nieco skomplikowane. Rozpoczęcie pierwszego zadania kopii zapasowej lub replikacji (backup job i replication job) może wydawać się trudne, więc aby ułatwić Ci pracę, przygotowaliśmy 3 filmy wideo. Postępując zgodnie z naszym prostym przewodnikiem krok po kroku, będziesz wiedział jak poprawnie skonfigurować ReVirt.

Nasz pierwszy film pokazuje, jak zainstalować ReVirt w konsoli Veeam Backup & Replication.  Kolejne filmy dotyczą już tworzenia kopii zapasowych (BaaS) oraz replik (DRaaS). Film nr 2 pokazuje jak skonfigurować usługę Backup-as-a-Service (BaaS),  i ostatni, ale nie najmniej ważny, dotyczy konfiguracji Disaster Recovery-as-a-Service (DRaaS).

 

Business Protection Suite z ReVirt

Rozwiązanie ReVirt to coś więcej niż tylko BaaS i DRaaS. W naszym pakiecie Business Protection Suite znajdziesz następujących 5 usług:

 Business Protection Suite doda nowy poziom bezpieczeństwa do Twojej firmy, ponieważ masz dostęp do 5 naszych bestsellerów. 

Wsparcie dla Twojej firmy

Szeroka gama usług w ramach Business Protection Suite może pomóc w ochronie danych na wiele różnych sposobów. Usługa Archive-as-a-Service może pomóc w przechowywaniu danych w opłacalny sposób, a my dostarczamy tę usługę za pośrednictwem IBM Cloud Object Storage. Protecting-Software-as-a-Service pomaga chronić dane Office 365 i jest dostarczany z oprogramowaniem Veeam. Wspomniany wyżej film pomoże ci połączyć się z usługami ReVirt w konsoli Veeam Backup & Replication.

Dlatego przejdź do witryny ReVirt, aby dowiedzieć się więcej o naszym Business Protection Suite i sprawdzić, w jaki sposób nasze usługi ochrony danych mogą być dopasowane do Twojej firmy. Ponieważ ReVirt jest częścią any.cloud, możesz skontaktować się z nami tutaj.

Jeśli chcesz uzyskać bezpośredni kontakt z obsługą ReVirt, możesz napisać do nas e-mail na adres support@anycloud.pl.

Leave a Reply