10 faktów o any.cloud

10 faktów o any.cloud

„Jesteście chmurowym… czym?” „Och, czyli przechowujecie gdzieś dane, tak?”
Tak, oczywiście, ale to spore niedopowiedzenie, ponieważ oferujemy szeroką gamę usług chmurowych dla firm w Danii, Polsce, Czechach i poza granicami krajów naszych siedzib. I nie jesteśmy tylko postaciami bez twarzy noszącymi niebieskie koszule i krawaty. Oto 10 faktów o nas, o których nie wiedzieliście: 

Fakt 1/10 − 1/5 naszych klientów jest z nami od ponad 10 lat

W świecie, który porusza się w szalonym tempie i w biznesie, który ciągle się zmienia wraz z technologią i informacjami podróżującymi z prędkością światła, niewielu z dostawców usług w chmurze może pochwalić się długotrwałymi relacjami z klientami. To sprawia, że jesteśmy bardzo dumni z naszej bazy klientów i naszych relacji z każdym z nich. Lojalność i zaufanie są kluczem do sukcesu naszej działalności. Jesteśmy tego świadomi i każdego dnia uwzględniamy i wcielamy to w życie dla wszystkich naszych klientów.  

Fakt 2/10 −Jesteśmy międzynarodową firmą z biurami w Danii, Polsce i Czechach 

Nie wszyscy wiedzą, że od 2013 roku jesteśmy firmą międzynarodową.  Wiąże się z tym wiele ciekawych faktów! Obiecujemy powiedzieć wam znacznie więcej o naszej międzynarodowej kulturze i biznesie oraz zabrać Was w ekscytującą podróż w czasie przez kraje następnym razem! 

Fakt 3/10  – Mamy ścisłe powiązania z Apple, IBM oraz Veeam 

Nawet jeśli firma może sprzedawać produkty Apple, nie oznacza to, że jest certyfikowanym sprzedawcą Apple. Jesteśmy jednymi z niewielu i jesteśmy niezwykle dumni ze współpracy z Apple. To dodaje ogromną wartość dla naszych klientów, gdy dowiadują się, że możemy pomóc im nie tylko z oprogramowaniem, ale również przy zakupie lub leasingu sprzętu. 

Jeśli chodzi o współpracę z IBM i Veeam – jest ona fundamentem naszej działalności jako firma. Technologie IBM Cloud i Veeam Cloud Connect pozwalają istnieć naszym dzisiejszym rozwiązaniom. Dowiedz się więcej o naszej współpracy z Veeam i IBM tutaj.

Fakt 4/10 – Dbamy o środowisko – nasze centra danych są zasilane zieloną energią 

W any.cloud jesteśmy zobowiązani do doskonalenia się i dlatego ekologiczny sposób myślenia staje się dla nas coraz ważniejszy. W naszym duńskim biurze przetwarzamy wszystko, co możemy przekazać do recyklingu. Wkrótce przestaniemy korzystać z wody butelkowanej, ponieważ wdrażamy kran z zimną wodą, również gazowaną. Wszystkim pracownikom serwujemy owoce organiczne, ponieważ nasi pracownicy zasługują na najlepsze. Ponadto, w biurze w Kopenhadze, prawie 30% pracowników dojeżdża do pracy rowerami, jako prawdziwi mieszkańcy Kopenhagi. Jest to nie tylko zdrowe dla ciała, ale także dla całego środowiska. 

Faktem, o którym wie niewiele osób jest to, że nasze centra danych są zasilane zieloną energią odnawialną. Wkrótce wyjaśnimy na blogu, czym jest any.green i jak spełniamy korporacyjną odpowiedzialność społeczną w tym zakresie. 

Fakt 5/10 – Nasi pracownicy są sercem i duszą naszej firmy: jesteśmy rodziną any.cloud i świętujemy pracownika miesiąca 

Pod każdym względem, my wszyscy jako zespół i rodzina, tworzymy any.cloud. Przez 20 lat bardzo się rozwinęliśmy i rozrośliśmy aż do momentu obecnego, kiedy zatrudniamy 40 osób. Od samego początku bardzo ważne było dla nas, abyśmy nigdy nie utracili kultury naszej firmy, bez względu na to, jak duża jest nasza firma. Dlatego chcemy tworzyć odpowiednią atmosferę i warunki, aby praca z nami była przyjemnym doświadczeniem. Poza tym lubimy działać razem jako koledzy. Dzięki pracy zespołowej wzmacniamy społeczność, która tworzy wyjątkową atmosferę i buduje przyszłość any.cloud. Ważną częścią naszej pracy zespołowej jest także to, że nasi pracownicy co miesiąc wyznaczają pracownika miesiąca.

Fakt 6/10 – Jesteśmy dość młodzi jako firma 

Chociaż jako firma mamy 20 lat, jesteśmy całkiem młodzi, gdy spojrzymy na naszą średnią wieku, która wynosi 35 lat! Zakres wieku to u nas 22 – 54 lata. Wyznajemy zasadę: jeśli jesteś wystarczająco dobry, jesteś wystarczająco dorosły. Innowacja to nasza druga natura i chcemy maksymalnie wykorzystać świeże i innowacyjne pomysły dostarczane do naszej firmy przez dość młode środowisko. Uwielbiamy zdobywać nowe doświadczenia i uwielbiamy ludzi, którzy przychodzą do nas świeżo po ukończeniu szkoły z nową wiedzą, niesamowitym entuzjazmem i zapałem do działania. 

Fakt 7/10 – Dane naszych klientów znajdują się w chmurze w dużym centrum danych w Ballerup 

Wiele osób zaskakuje fakt, że chmura naprawdę istnieje i jest widoczna gołym okiem. Tak, zgadza się: chmura istnieje! W naszej maksymalnie bezpiecznej lokalizacji w centrum danych w Ballerup, tuż obok Kopenhagi. Nasi klienci mają dodatkowo opcję zostania georedundantnymi dzięki naszemu drugiemu centrum danych w Taastrup. 

Fakt 8/10 – W sumie mamy ponad 550 klientów na całym świecie

Jako dostawca wielochmury, oferujemy szeroką gamę usług, a po 20 latach działalności w branży IT, liczba naszych klientów wzrosła do znacznych rozmiarów. Co jest jeszcze bardziej szalone – bardzo dobrze znamy naszych klientów. 

I naprawdę rozumiemy, że outsourcing twojego IT do kogoś spoza twojego biznesu może wydawać się gigantycznym krokiem, jakkolwiek jest to krok potrzebny. To sprawia, że naszym podstawowym zadaniem jest zrozumienie potrzeb naszych klientów i wywołanie tego istotnego poczucia bezpieczeństwa w każdym rozwiązaniu, które oferujemy. 

Fakt 9/10 – Zaledwie rok temu, obecny any.cloud był 3 firmami: any.cloud, any.lease i any.mac 

W 2017 roku połączyliśmy 3 firmy, ponieważ dostrzegliśmy duży potencjał w naszym – w tamtym czasie – partnerze any.mac, który specjalizował się w obsłudze informatycznej B2B. Połączenie 3 firm zaprowadziło nas do miejsca, w którym możemy zaoferować naszym klientom dużą paletę usług – rozwiązań dla każdego wyzwania, z którym mogą się zmagać. Wsparcie IT jest bardzo ważne dla naszej obecnej misji biznesowej. 

Fakt 10/10 – W Danii wysyłamy – jak uważamy – naprawdę fajny newsletter

Co miesiąc wysyłamy nasz newsletter o nazwie any.news, gdzie informujemy na bieżąco o nowościach w branży, wymieniamy najpopularniejsze posty na blogu i inspirujemy. I nie tylko to: dostajesz w nim także sprzętowe oferty miesiąca. Do tej pory newsletter jest wysyłany niestety tylko w języku duńskim. Ale hej, napisz do nas maila, wyślij wiadomość na Facebooku lub zadzwoń i daj nam znać, że chciałbyś otrzymywać biuletyn w języku angielskim lub polskim.
Na newsletter w języku duńskim możesz zarejestrować się za pomocą tego linku.

Leave a Reply